“S KŮŽÍ NA TRH”


I "FOTR" BUDE ZÁVIDĚT!

Občas se stane že si v nekonečném množství doplňků nemůžeš vybrat. Buď je kvalita hrozná, cenově nedostupná, nebo se do peněženky protě nevejdou český bankovky. Z těchto a milionu dalších a dalších důvodů jsme se v MOOF rozhodli jít jak se tak říká, “S KŮŽÍ NA TRH”.

Peěženka a pásek MOOF

Kožené doplňky jsou věci, které používáš každej den. Platíš, zakládáš, organizuješ, utahuješ, rozepínáš. Proto jsme při výrobě dbali nejen na to, aby jsi měl pod rukou ten nejlepší materiál, ale aby také vydržel. Kvalitní a udržitelná móda je totiž nejzodpovědnější nejen k tvé peněžence, ale i k naší planetě. A peneženka, která vydrží, to je skoro zázrak.

Výroba kožených doplňků MOOF

Výrobu našich dopňků koncentrujeme do České Republiky, do rodinné dílny, do rukou zkušených řemeslníků s dlouholetou tradicí. Osobní kontakt, důvěra mezi lidmi, jenom tak totiž můžeme zaručit stoprocentní kvalitu výrobků a férové pracovní podmínky pro naše zaměstnance. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout výrobky z pravé kůže za peníze, které nedonutí “UTAHOVAT OPASEK” vás, ani naše zaměstnance. Životní jistoty patří k tomu nejdůležitějšímu a my vám dáváme jistotu, že MOOF můžete nosit s čistým svědomím.

Všechny kožené doplňky najdete na našem e-shopu -> SHOP.MOOFCLOTHING.COM !!!

Předek a bok peneženky MOOF SLIM
Vnitřek peneženky MOOF SLIM